Конотопчани серед переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Освіта | 13:41, 19.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Українським державним центром позашкільної освіти у червні-липні 2022 року було підведено підсумки та визначено переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (заочно).

На виставці цього року було представлено 481 робота дітей та учнівської молоді з 23 областей України.

Від Сумської області було подано 20 робіт, і 15 з них отримали призові місця.

За чудово виконані роботи юних винахідників та раціоналізаторів відзначено дипломами Українського державного центру позашкільної освіти (наказ УДЦПО «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (заочної)» від 18.07.2022 № 07-01):

Дипломом І ступеня:

у Розділі 1. Прилади та обладнання:

Новікова Максима, вихованця Конотопської станції юних техніків Конотопської міської ради Сумської області, за роботу «Навчальний комплект демонстрації властивостей електромагнітних хвиль»;

у Розділі 3. Техніка майбутнього:

Савченка Євгенія, вихованця Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради Сумської області, за роботу «Мобільна плазмова гармата «Відун»;

у Розділі 5. Архітектура та будівництво:

Зюкіна Івана, вихованця Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради Сумської області, за роботу «Церква «Семикупольна»;

Колектив вихованців Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, за роботу «Сільський будинок»;

Дипломом ІІ ступеня:

у розділі 1. Прилади та обладнання:

Балашова Дмитра, вихованця Конотопської станції юних техніків Конотопської міської ради Сумської області, за роботу «Радіовимірювач швидкості»;

у Розділі 2. Ігри та іграшки з елементами електротехніки:

Полетаєва Олександра, вихованця Комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради Сумської області, за роботу «Лампа Кіт»;.

Рогового Гліба, вихованця Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області», за роботу «Машина піхоти»;

Верченка Даниїла, вихованця Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області», за роботу «Диско-робот»;

у Розділі 4. Спортивно-технічне моделювання:

Гарана Олександра, вихованця Конотопського центру дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради Сумської області, за роботу «Учбова кордова модель літака»;

Масльонка Олександра, вихованця Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, за роботу «Радіокерований тренувальний літак»;

Шаблинську Альону, вихованку Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, за роботу «Радіокерований літак класу F-3-P»;

Дайнеку Олександра, вихованця Центру науково-технічної творчості молоді Сумської міської ради, за роботу «Пілотажна модель літака F2B»;

Олендаря Віталія, вихованця Конотопського центру дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради Сумської області, за роботу «Кордова пілотажна модель літака»;

Дипломом ІІІ ступеня:

у Розділі 2. Ігри та іграшки з елементами електротехніки:

Суботіна Нікіту, вихованця Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, за роботу «Двоголосий музичний інструмент-іграшка»;

у Розділі 3. Техніка майбутнього:

Бабака Іллю, вихованця Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області», за роботу «Комплекс «ПВО-трансформер»;

Дипломом за участь:

Рогового Гліба, вихованця Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області», за роботу «Макет ракети «Eridan E003»;

Галагудіна Івана, вихованця Комунального закладу – центр позашкільної роботи Путивльської міської ради Сумської області, за роботу «Ракета SBII»;

Рязанова Данила, вихованця Комунального закладу – центр позашкільної роботи Путивльської міської ради Сумської області, за роботу «Ракета U9»;

Рогового Єрмака, вихованця Комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області», за роботу «Ракета «Saturn 5»;

Кривця Артема, вихованця Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області, за роботу «Модель автомобіля «Феррарі».

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: