Конотопчани отримали гуманітарну допомогу замовлену через застосунок – «СпівДія»

Війна, Допомога | 17:30, 17.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

16 травня мешканці Конотопа отримали гуманітарну допомогу замовлену через застосунок – «СпівДія».  Це Українська офіційна платформа для об’єднання волонтерських та державних ініціатив з гуманітарної допомоги під час війни.

Видача гуманітарної допомоги відбулася завдяки взаємодії управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, «СпівДія хаб Суми» ( Молодіжний центр «Романтика»), виконавчого комітету Конотопської міської ради, відділу молоді та спорту Конотопської міської ради та міській службі у справах дітей.

«У Конотопі було розповсюджено 30 пакунків отриманих через платформу «СпівДія». Це перші пакунки, але маємо інформацію про те, що  як мінімум ще 30 чекає доставки з міста Суми до міста Конотоп. Триває робота у цьому напрямку», – повідомила завідувач відділу молоді та спорту КМР Ольга Качура.

Нагадаємо, волонтерське об’єднання «СпівДія» координується за підтримки Офісу Президента України спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством молоді та спорту України.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: