Конотопчани підтримали акцію проти гендерно зумовленого насильства

Суспільство | 17:05, 25.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

З 25 листопада до 10 грудня у всьому світі проходить акція “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства”. Вона покликана привернути увагу до цієї теми та закликати долати будь-які форми гендерно зумовленого насильства.

Конотопська міська територіальна громада та ОТГ Конотопського району  теж долучилися до акції, організованої UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення по всій Україні за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID, повідомляє Конотопська міська рада.

У приміщенні Класичного фахового коледжу СумДУ  з’явилася мозаїка із зображеннями психологічного насильства. Інсталяція виконана із магнітів.

На акції представили також дані дослідження щодо ставлення українців до гендерно зумовленого насильства. UNFPA проводив це опитування у 30 містах-учасниках проєкту “Міста і громади, вільні від домашнього насильства” у період від грудня 2021 до лютого 2022 року. Дані дослідження стали частиною інтерактивної онлайн-гри https://16days2022.rozirvykolo.org. Спробувати свої сили у ній можуть усі охочі. Переможці отримають подарунки.

Отримати допомогу у випадку гендерно зумовленого насильства у м. Конотопі можна за телефоном мобільної бригади соціально-психологічної допомоги 050 533 09 96.

 

Джерело: Конотопська міська рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: