Жителям Конотопщини розповіли, як отримати мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу

Бізнес, Робота | 13:53, 2.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У  Конотопському міськрайцентрі зайнятості  відбулися  семінари та вебінари  на тему:  “Мікрогранти – можливості для створення і розвитку бізнесу”,  в яких взяли участь 52 особи.

У ході зустрічей  фахівці відділу активної підтримки безробітних ознайомили учасників заходів  з можливостями започаткування підприємницької діяльності та отримання мікрогрантів для ведення бізнесу.

Учасники програми можуть отримати мікрогрант від 50 тис. до 250 тис. грн. в безготівковій формі на придбання обладнання, ліцензійного програмного забезпечення, сировини й матеріалів, товарів та послуг, пов’язаних з виробництвом продукції, послуг маркетингу та реклами, оренди приміщення, лізингу обладнання.

З початку дії програми 17 громадян, жителів  Конотопщини,   вже отримали схвальні рішення  щодо отримання мікрогрантів. Переможці грантів зобов’язалися створити 35 нових робочих місць.

Довідково: Програма мікрогрантів є однією з програм, яка діє в рамках Державної урядової програми «Є робота». Ця програма передбачає отримання громадянами України грантів на створення та розвиток бізнесу. Іншими словами гранти – це можливості прийняти рішення стати підприємцем та займатися улюбленою справою. Отримувачами таких грантів можуть бути як фізичні особи, так і фізичні особи-підприємці та юридичні особи. Обов’язковою умовою отримання гранту є створення робочих місць протягом перших 6 місяців та працевлаштування на них працівників на строк не менше 24 місяців.

 

Конотопська РВА

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: