Конотопчанам нагадали адреси укриттів

 Поділитися

Поділитися в

Чуємо  звуковий сигнал системи оповіщення – переходимо в укриття, нагадують у Конотопській міській раді.

У місті розташовано 46 захисних споруд цивільного захисту (сховищ) державної форми власності, переважна їхня більшість знаходиться на території промислових підприємств та розрахована для працюючих на цих об’єктах. Період їх будівництва – 1960-1980 рр. На жаль, у той час, для цивільного населення сховища не будувалися. 10 споруд наразі знаходяться на утриманні комунальних підприємств та установ міста.

Як укриття, населення може використовувати підвальні приміщення багатоповерхівок. Проведено обстеження 187 підвалів, з яких 93 визначено придатними для укриття населення.

«Працівниками житлово-експлуатаційних дільниць проведена робота щодо прибирання підвальних приміщень. Але на сьогодні не всі підвали приведені до належного стану. Тож звертаємося до мешканців багатоквартирних будинків спільними зусиллями навести лад  – прибрати сміття з  цих приміщень, а у разі потреби у виділенні транспорту для вивезення непотребу звернутися на чергову службу  (0-66) міської ради  за телефоном:  096-151-60-66 або 2-32-07», – зазначають у дописі на сторінці міськради.

Також у мерії наголошують, що за утримання сховищ та укриттів в належному стані  відповідає балансоутримувач. У приватному секторі місцем для укриття є підвал та льох (погреб).

Якщо сигнал «Повітряна тривога» застав вас у магазині чи інших будівлях, за вказівкою адміністрації ви повинні перейти у найближче укриття.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: