Конотопчанам до уваги: споживачі природного газу отримають квитанції з перерахунками

 Поділитися

Поділитися в

ТОВ «Сумигаз Збут» отримав від оператора ГРМ інформацію про перерахунки обсягів спожитого природного газу для клієнтів без лічильників. У квитанціях споживачів відобразяться зміни за період з серпня минулого по січень поточного років.

Зміни відбулись на виконання Постанови КМУ №63 «Деякі питання споживання природного газу побутовими споживачами», яка набрала чинності 08.02.2019 року та встановлює нові норми споживання природного газу для домоволодінь, які не мають газових лічильників.

У постанові зазначено, що застосування норм споживання природного газу побутовими споживачами у разі відсутності лічильників газу здійснюється з 9 серпня 2018 року, тому у квитанціях клієнтів «Сумигах Збут» перерахунок буде відображено заднім числом.

Нові норми споживання природного газу в разі відсутності лічильника газу:

· для домоволодінь з газовою плитою за наявності централізованого гарячого водопостачання – 3,29 куб. м. на 1 особу,

· для домоволодінь з газовою плитою у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання – 5,39 куб. м. на 1 особу.

Нагадуємо, що ТОВ «Сумигаз Збут» не мало технічної можливості вчасно надати рахунки за січень: https://smgaszbut.104.ua/ua/Info-for-consumers/id/do-uvagi-pobutovih-klijentiv-sumigaz-zbut-32477

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: