Конотопчан закликають набрати води та придбати йодовмісні препарати

Суспільство | 20:49, 7.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 7 травня, міський голова Конотопа Артем Семеніхін записав чергове звернення до мешканців Конотопської громади.

“Хочу зараз звернутися до вас з величезним проханням із повідомленням. Перше, ніяких офіційних заходів 8 та 9 травня на території громади не буде. Закликаю всіх не ходити з квіточками і не покладати їх нікуди. Краще бути за містом. Водночас закликаю набрати в ємності, що закриваються води. Чим більше, тим краще. Друге. Я закликаю, щоб у вас у всіх вдома був скотч. Скотч, щоб можна було заклеювати вікна. Якщо немає скотчу, підійде папір і клей, щоб зробити вакуум в квартирі, для того, щоб нічого, що може потрапити ззовні, з повітрям, в квартиру чи будинок ваш не потрапило. Закликаю вас всіх дуже уважно ставитися до сигналів повітряної тривоги”, – зазначив очільник міста.

Також Артем Семеніхін закликав перевірити наявність в аптечках жителів громади йодовмісних препаратів, або ж йод. Ще – придбати продукти харчування, зокрема герметично закриті консерви.

Окремо очільник міста зазначив, що наразі вирішується питання постачання до Конотопа протигазів.

” Не знаю скільки нам там виділять з державних фондів. Коли ми їх отримаємо – будемо роздавати по мікрорайонам міста. Як вони будуть видаватися? Наступним чином: людина приходить з паспортом – отримала. Якщо у неї п’ять членів родини – показує їх документи і отримує. Поставтесь серйозно до всього, що я сказав”, – закликав міський голова.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: