Конотопчан закликають долучитися до благодійного онлайн-розпродажу «Маленькими кроками до великої перемоги»

Суспільство | 14:15, 24.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Відділ у справах молоді та спорту пропонує долучитися до благодійного онлайн-розпродажу «Маленькими кроками до великої перемоги», який проводиться з метою збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

Для участі в благодійному розпродажі необхідно на електронну адресу відділу міської ради у справах молоді та спорту (molod5919@ukr.net) до 02.03.2023 включно надіслати фото лота, який ви готові продати задля підтримки ЗСУ,  зазначити ПІБ, контактні дані виконавця роботи, інформацію (до трьох речень) про роботу, назва роботи (за наявності), зазначити можливу вартість роботи (можливі варіанти лотів: лялька мотанка, плетіння з бісеру, ліпка, витинання, кування, гравіювання, кераміка, художнє різьблення, писанкарство, декоративний розпис, лозоплетіння, випалювання по дереву, оригамі, флористики, фотороботи, картини та інше).

Всі надіслані фото робіт-лотів будуть виставлені на сторінці відділу міської ради у справах молоді та спорту у мережі «Facebook» будуть розміщені дописи з лотами, що продаються, також буде зазначено опис лотів та ціна.

Придбати лоти можна буде оплативши лот на вказану в оголошенні карту та прикріпивши «постскрін» про оплату до фото виробу. Лоти, які продадуться під час розпродажу потрібно буде принести до відділу міської ради у справах молоді та спорту (м.Конотоп, пр.Миру,8, каб.407-408) за окремим повідомленням про, що додатково буде повідомлено після закінчення благодійного розпродажу у телефонному режимі.

Контактна особа начальник відділу міської ради у справах молоді та спорту Качура Ольга – 096-174-93-24 та головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Левченко Ольга 096-24-45-810.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: