Конотопчан навчатимуть як правильно надавати першу домедичну допомогу

Війна, Медицина | 16:00, 20.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

18 серпня,  КЗСОР “Конотопський фаховий медичний коледж” розпочав реалізацію  проєкту  «Discimus vitam  salvare» (вчимось рятувати життя, надавати першу невідкладну   допомогу), повідомляє Конотопська міська рада.

Проєкт передбачає проведення теоретично-практичних тренінгів для  жителів  Конотопської  міської територіальної громади з надання першої домедичної допомоги у різних життєвих ситуаціях та в умовах воєнного стану. Адже вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу може врятувати як власне життя, так і життя іншої людини.

Тренінг – це щотижневе одноденне заняття (2 години) для осіб від 18 до 65 років.  Одна група – 20-27 осіб. Буде проведено 18 занять з 18 серпня по 23 грудня. Групи формуються в міру звернення мешканців громади.

Проєкт «Discimus vitam salvare»,  від ініціативної групи коледжу «Твори добро»,  став переможцем мінігрантів та отримав фінансування від ГО “Бюро аналізу політики” (м. Суми).

“Жителі громади   мають  вміти і  знати, що робити в критичній ситуації, – зазначила перша заступниця міського голови Людмила ІГНАТЕНКО, яка завітала на відкриття проєкту, – особливо в умовах сьогодення, коли росія продовжує завдавати ракетні  удари по території України та здійснювати обстріли прикордоння Сумщини, кожен свідомий громадянин має  володіти  навичками  надання  першої  домедичної допомоги,  адже  життя  людини – це найвища  його  цінність”.

Всі охочі пройти тренінг можуть звернутися за адресою: пр/ Червоної Калини, 3  (кабінет   хірургії № 11).   068-076- 36-61 (Олена);  097-281-91-54 (Оксана).

Джерело: Конотопська міська рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: