Конотопчан елегантного віку навчають користуватися застосунками “Medcard 24” та “Tabletki.ua”

Суспільство | 14:29, 14.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

13 грудня в міській бібліотеці ім. С.І. Пономарьова Конотопської міської ради продовжив свою роботу «Університет третього віку» за напрямком «Основи цифрової грамотності».

Під час тренінгу інженер-програміст Володимир Доленко розповів  слухачам – відвідувачам Територіального центру соціального обслуговування Конотопської міської ради  про додатки пов’язані з охороною здоров’я: Medcard 24, Tabletki.ua. Три групи слухачів університету дізналися як записатися на прийом до лікаря онлайн та як знайти ліки за допомогою гаджета.

“Університет третього віку забезпечує людям старшого покоління їх активне довголіття та дає можливість реалізації права на отримання нових знань, умінь, сприяє розвитку нових навичок, допомагає активізації творчих здібностей, інтересів та захоплень. Тож, шановні пенсіонери,  якщо ви бажаєте зануритися у безмежний світ інтернету та всіх його можливостей,  то міська бібліотека радить скористатися чудовою можливістю безкоштовного навчання та успішно пройти цікавий курс з цифрової грамотності”, – зазначають у Міській бібліотеці ім С. І. Пономарьова.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: