Конотопан закликають долучитися до благодійного марафону! За участь у подарунок можна отримати легендарну марку

Суспільство | 14:00, 14.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

АТ «Укрпошта» запрошує  долучитися до благодійного марафону #Даруємо передплату щодо підтримки дітей-сиріт України, людей похилого віку та людей з інвалідністю.

“Щороку ми спільно з нашими партнерами, клієнтами, органами державної влади у рамках проекту «Відкрий дитині світ читання»  підтримували дитячі будинки –  інтернати передплатою української періодики. Завдяки цьому діти з усіх куточків України мали змогу протягом року читати цікаві українські видання, розгадувати квести та вивчати багато нового й пізнавального. Цьогоріч ми вирішили залучити до благодійного проекту і людей похилого віку, що залишилися без підтримки рідних та близьких людей та перебувають у будинках престарілих (геріатричних пансіонатах)”, – зазначають організатори.

Мета марафону: залучити до читання українських видань дитячу аудиторію та людей похилого віку, що не мають такої можливості, зробити їх дозвілля корисним, приємним та пізнавальним.

Долучившись до марафону ви отримаєте:

  • нагоду  допомогти тим, хто цього потребує;
  • можливість подарувати на канікулах цікаве дозвілля дітям-сиротам;
  • шанс виграти легендарну марку!

Щоб прийняти участь у марафоні  #Даруємо передплату необхідно у період з 10 по 25 червня 2022 року передплатити періодичні видання – журнали та  газети на адреси дитячих будинків інтернатів України або на адреси геріатричних центів для людей похилого віку.

Для участі вам необхідно зробити 4 простих кроки:

Крок 1.   Перегляньте каталоги та оберіть заклад у певній області та видання, які бажаєте передплатити.

Крок  2.  Оформіть замовлення через сервіс «онлайн передплата» за посиланням https://peredplata.ukrposhta.ua/.

Оберіть видання за індексом/назвою, вкажіть період, кількість примірників та оформте замовлення, здійснивши оплату (передплатити видання також можна у найближчому  поштовому відділенні).

Крок 3.    Зробіть фото абонементів та квитанції про здійснення оплати.

Крок 4.  Надішліть нам на e-mail: katalog-periodiki@ukrposhta.ua зроблене фото квитанції та отриманих абонементів, ваше ПІБ, контактні дані, номер телефону, назву підприємства/організації.

Учасник, який передплатить найбільшу кількість видань / на найбільшу суму серед всіх учасників марафону отримає у подарунок легендарну марку «Русскій воєнний корабль!..»

Переможця буде обрано 05.07.2022 року!

Пам’ятайте, своєю небайдужістю ви зможете подарувати

радість читання тисячам дітей!

Найважливіші зміни починаються в нашому серці.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: