Конотоп втретє отримав гуманітарну допомогу з  Німеччини

Допомога | 16:17, 21.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

У вівторок, 17 січня, з гуманітарною місією до Конотопської громади завітав містер Грант, мешканець міста Рімбах (Німеччина). Він передав Конотопській ЦРЛ у якості гуманітарної допомоги вироби медичного призначення, медикаменти, постільну білизну та генератор. Про це інформує Конотопська міська рада.

Наступного дня, 18 січня, Грант зустрівся із міським головою Артемом СЕМЕНІХІНИМ. Говорили про перспективи співпраці між Конотопом та Рімбахом. Очільник громади висловив свої сподівання про партнерство. Нещодавно, перебуваючи у відрядженні, завдяки сприянню Гранта, йому вдалося зустрітися безпосередньо і з мером Рімбаха.

Під час зустрічі з німецьким гостем у міськраді були присутні і представники конотопського бізнесу, власники мережі продуктових магазинів «Олімп». Обговорили можливості розширення співпраці з німецькими містами-партнерами в напрямку бізнесу. Містер Грант, у свою чергу, запевнив про сприяння в цьому і налагодження контактів між нашими підприємцями та бізнесменами Рімбаха,  інших, більш розвинених міст, що знаходяться поблизу Рімбаха.

Також Артем СЕМЕНІХІН розповів про свої наміри щодо організації відпочинку конотопських дітей, перш за все дітей військовослужбовців, в європейських містах.

«Для того, щоб реалізувати цю ідею з найменшими затратами, бажано було би мати власний комунальний транспорт для перевезення дітей, великий автобус. Якщо б європейські друзі, партнери мали можливість нам допомогти, в тому числі, і на умовах співфінансування, то ми і наші діти були б дуже вдячні», – зазначив Конотопський міський голова.

Містер Грант пообіцяв провести перемовини в даному напрямку з посадовцями та своїми впливовими знайомими в Німеччині.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: