Конотоп відвідали представники World Food Programme

Суспільство | 18:40, 22.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 липня, міський голова Артем СЕМЕНІХІН зустрівся з експертами гуманітарної організації ООН, яка надає продовольчу допомогу українським родинам, повідомляють у Конотопській міській раді.

Враховуючи, що ситуація на північному напрямку є більш спокійною, то гуманітарна організація ООН вивчає проблеми сьогодення мешканців громад для розуміння та розробки стратегії в наданні допомоги особам, які її потребують, спілкуючись з місцевою владою, людьми та відвідуючи заклади торгівлі та ринки.

У першу чергу представників ВПП/WFP цікавили питання видачі гуманітарної допомоги, категорії отримувачів, як відбулися зміни в потребах населення за період воєнного стану (в пріоритеті грошова чи натуральна допомога), рівень зареєстрованого та прихованого безробіття, та якої допомоги потребує Конотопська громада сьогодні.

Відповідаючи на запитання, Артем СЕМЕНІХІН наголосив, що для мешканців нашої громади все ж в пріоритеті грошова допомога, адже зараз торгівельна мережа міста забезпечена продуктами харчування, але попереду зимовий період, а отже на отриману фінансову допомогу від гуманітарної організації населення громади зможе закупити необхідні речі, сплатити комунальні послуги чи закупити дрова.  Також, міський голова Конотопа зосередив увагу й на допомозі, користь від якої отримає значна кількість мешканці міста, які користуються централізованим опаленням.

Присутні обговорили питання безпекової ситуації в громаді, співпраці з іншими благодійними організаціями та гуманітарними фондами, роботи гуманітарного штабу міста.

Далі делегація ВПП/WFP самостійно вирушила містом для більш детального ознайомлення з асортиментом торгівельних закладів, ринку та спілкування з мешканцями громади.


Джерело: Конотопська міська рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: