Конотоп відвідали представники міжнародної організації «Medair»

Суспільство | 13:04, 27.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Про це інформує Конотопська міська рада. Представники Конотопа зустріли експертну групу партнерів на території центральної районної лікарні, також гості цікавилися станом енергетичної системи громади, наскільки постраждали мешканці та інфраструктура міста від окупанта, як виживали у перші дні війни.

Перша заступниця міського голови Людмила ІГНАТЕНКО розповіла про стан найпростіших укриттів Конотопа та «пункти незламності», які функціонують.

Під час зустрічі з міським головою Артемом СЕМЕНІХІНИМ обговорили нагальні питання первинної ланки сфери охорони здоров`я Конотопської МТГ, поскільки гуманітарна організація MEDAIR практикує надання допомоги громадам України, саме з питань медичних послуг, ремонту та реконструкції закладів охорони здоров`я. Поспілкувалися гості і з очільниками медзакладів, оглянули нове приймальне відділення Конотопської ЦРЛ, ознайомилися з обладнанням, яке отримала  районна лікарня уже під час воєнного стану у якості гуманітарної допомоги з Європи.

Стан фізіотерапевтичного відділення ЦРЛ здивував і обурив гостей. Представники влади Конотопа запевнили, що роблять усе можливе, щоб здійснити мрію про нову фізлікарню.

Як зазначила Людмила ІГНАТЕНКО, владою вже зроблено перші кроки: є візуалізація проєкту, складено примірний кошторис, але бюджет громади і зміни у фінансовому законодавстві сьогодні не дозволяють реалізувати цю поки що мрію. Експертів зацікавив даний проєкт, і вони пообіцяли, що шукатимуть можливості допомогти Конотопу.

Під час огляду амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Підлипне гості також звернули увагу на стан будівлі, яка потребує обов’язкового ремонту. Їх здивувало і застаріле обладнання, зокрема апарат УЗД-діагностики, який і досі використовується, неналежний стан водовідведення в амбулаторії. Експерти відмітили і даний об’єкт для подальшого розгляду.

Представники міжнародної організації MEDAIR  провели ще ряд зустрічей та зазначили, що дуже вражені привітністю нашої громади. Натомість пообіцяли, що розглянуть усі пропозиції та нададуть нашій громаді можливу посильну допомогу .

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: