Конотоп отримав обладнання для проведення енергоаудиту

Місто | 16:21, 10.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Управлінню економіки Конотопської міської ради на безкоштовній основі передано кейс енергоефективного обладнання для Конотопської громади.
Це здійснено у рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується в Україні компанією GIZ за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.
Кейс включає в себе: тепловізор, детектор CO2 (вуглекислий газ), енергометри, даталогери-реєстратори темперератури та вологості, люксметр та лазерний далекомір.
За допомогою цього обладнання можна визначити “проблемні місця” та спрямувати власні та залучені засоби на заходи, які допоможуть зробити будівлі нашого міста більш енергоефективними.
Нагадаємо, що даний проект технічно та організаційно підтримує та навчає представників міст та міських ОТГ інтегрованому підходу до енергетичного менеджменту.
Головною метою впровадження енергоменеджменту у нашій громаді є дотримання комфортних умов перебування у будівлях та скорочення видатків на паливно-енергетичні та водні ресурси, за рахунок ефективного споживання та впровадження енергозберігаючих заходів.
Найперше, що необхідно зробити в цьому напрямку, – це аналіз та визначення потенціалу енергозбереження, розробка технічних та організаційних рішення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: