Конотоп отримав грант на суму понад 300 тис грн від Міжнародного альянсу із захисту спадщини в зонах конфлікту – ALIPH

Війна, Культура | 11:16, 25.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Відділ культури і туризму Конотопської міської ради та Конотопський міський краєзнавчий музей ім.О.М.Лазаревського отримали грант у сумі 306,8 тис. грн. від Міжнародного альянсу із захисту спадщини в зонах конфлікту – ALIPH (“ALIPH”).

В квітні було сформовано та надіслано дві грантові заявки до Міжнародного альянсу із захисту спадщини в зонах конфлікту – ALIPH. Заявки отримали схвалення, на даний час укладено два договори між начальником відділу культури і туризму Конотопської міської ради та Міжнародним альянсом із захисту спадщини в зонах конфлікту – ALIPH на суму 204,5 тис.грн. для Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського та на суму 102,3 тис.грн. для музею-садиби генерала М.І.Драгомирова.

Дані гранти спрямованиі на охорону культурної спадщини і передбачають придбання для міського краєзначого музею ім.О.М.Лазаревського пакувальних матеріалів для експонатів, осушувачів повітря для дотримання режиму збереження експонатів, фотокамери, багатофункціонального пристрою, ноутбуків, вогнегасників та встановлення системи автоматичної пожежної сигналізації та систем відеоспостереження для забезпечення збереження музейних експонатів та самих музейних приміщень.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: