Конотоп один з перших в Україні розпочав реалізацію міжнародного проєкту «Людський вимір. Ефективне управління за допомогою даних, співпраці та залучення громади»

Суспільство | 09:28, 3.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопській громаді стартував цикл тренінгів у рамках проєкту «Людський вимір. Ефективне управління за допомогою даних, співпраці та залучення громади”, що впроваджується ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр» за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) та фінансування Уряду Канади. Про це інформує Конотопська міська рада.

1 – 2 травня в приміщенні Класичного фахового коледжу СумДУ проходив перший тренінг, на який зібрались ті, хто виявив бажання навчитися працювати з даними, розробляти проєкти, зрозуміти, де шукати на ці проєкти фінансування тощо. Це представники Конотопської та Буринської громад, які різні за віком, освітою, професією: одні вже мають досвід практичної діяльності – працівники бюджетних та комунальних підприємств, органів місцевого самоврядування, інші – студенти, які готові долучитися до розвитку громад, впроваджуючи в життя свої задуми.

Міський голова Артем СЕМЕНІХІН завітав на відкриття проєкту, щоб привітати його учасників та поспілкуватися в режимі онлайн з представником Міжнародної організації з міграції в Україні.

Разом з тренером Віктором БОБИРЕНКОМ та координатором проєкту Андрієм НЕЧИПОРУКОМ присутні освоювали ази «Збору та обробки даних». Саме така тематика першого з трьох тренінгів, наступні будуть розкривати теми аналізу даних та формування інклюзивного курсу дій на основі фактичних даних.

Зазначимо, громади, що успішно пройдуть всі 3 тренінги отримають обладнання для збору і аналізу даних (ноутбуки, планшети, ліцензійне програмне забезпечення) та зможуть взяти участь у конкурсі грантів на 230 000 грн.

«Наше місто стало першим в реалізації даного проєкту, участь у якому беруть громади 10 областей України, у тому числі 7 громад з Сумщини, Його головною метою є підвищення стійкості громад шляхом надання активним членам громад (представникам громадського сектору, органів місцевого самоврядування) інструментів роботи з даними та прийняття рішень на основі правдивих даних», – зазначають у міськраді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: