Конотоп готується до виборів Президента України

Вибори, Суспільство | 11:14, 29.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Завершується підготовка до виборів. Вчора, 28 березня члени виборчих дільниць отримували бюлетені для голосування. У п’ятницю, 29 березня, завершується передвиборна агітація. Це означає, що до 24-ї години цього дня вся агітпродукція, яка розміщена на території нашого міста, має бути знята. Відповідальними за це є місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Субота, що передує виборам, є днем тиші.

За інформацією начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Володимира П’явки, станом на 1 березня у Конотопі зареєстровано 63 278 виборців. До 25 березня 2019 року близько 2 500 міських виборців звернулися до Державного реєстру виборців із запитом щодо їх наявності в реєстрі. Майже всі вони знайшли себе в списках. Траплялися випадки, коли виборці не були включені до реєстру чи вказали неправильно свої дані для перевірки. Прізвища усіх, хто звернувся до 25 березня, до списку виборців внесли – інформує Володимир П’явка. Він також додає, що 31 березня – у день виборів – жодні зміни вноситись до реєстру не будуть, в тому числі й за рішеннями суду.

243 424 виборці по Україні тимчасово змінили місце голосування. У Конотопі таких 526 – додає Володимир П’явка. – У разі оголошення ІІ туру президентських виборів за рішенням ЦВК виборці також за потребою зможуть у встановлений термін тимчасово змінити місце голосування.

Загалом на території Конотопа створені 36 дільничних виборчих комісій (ДВК).

28 березня розпочалася передача виборчих бюлетенів, – розповідає керуючий справами виконкому Любов Дубовик. – Члени дільничних виборчих комісій поїхали їх отримувати. Бюлетені транспортуватимуть і зберігатимуть під посиленою охороною працівників поліції. Вибори мають відбутися чесно, прозоро і без провокацій. Якщо на дільницях виникатимуть якісь проблемні питання, відповідні органи мають оперативно на них реагувати.

Посадовець також нагадала, що в день виборів, 31 березня в Україні відбудеться перехід на літній час з переведенням стрілки годинника на годину вперед. Зважити на це потрібно як виборцям, так і членам виборчих комісій, аби не спізнитися прийти до своїх виборчих дільниць.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: