Конотоп доєднався до проєкту “Центри неформальної освіти в Сумській області”

Суспільство | 13:19, 24.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Проєкт передбачає проведення різнопланових заходів для різних вікових категорій мешканців нашої громади протягом кількох місяців, повідомляє Конотопська міська рада.

21 жовтня відбувся перший захід у рамках проєкту  –  тренінг для учнівської молоді на тему “Яка б не була ситуація, нам допоможе саморегуляція”.

Проєкт “Центри неформальної освіти в Сумській області” від  ГО “Простір рівних можливостей” (м. Суми) реалізується в кількох громадах Сумщини та передбачає:

Створення в кожній громаді-учасниці Центру неформальної освіти на базі існуючих закладів. Для цього громади отримають у ході реалізації проєкту меблі, техніку, настільні ігри, спортивний інвентар і матеріали для проведення всіх запланованих заходів тощо.

Формування команд по 3-5 людей (вчителі, керівники гуртків, працівники бібліотек та клубів, спортивні тренери, молодіжні працівники), які будуть проводити різнопланові заходи для мешканців громади. Це може бути все що завгодно: кіноперегляди, спортивні змагання, денні табори, неформальна освіта, співи, флешмоби, клуби за інтересами, заходи для родин з дітьми, фітнес-тренування, профорієнтаційна робота та ще купа всього – головне, щоб ця діяльність поєднувала людей і розвивала їх.

Підтримку від ГО “Простір рівних можливостей” впродовж всіх 5 місяців роботи.


Джерело: Конотопська міська рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: