Конотоп долучився до участі у новому ІТ-проекті

Влада, Місто | 13:02, 16.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

14 листопада 2018 року наше місто долучилося до публічної презентації та воркшопу-1 проекту «Е-рішення для громад», який реалізується Центром розвитку інновацій за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

З вітальними словами виступили Бенедікт Херрманн – перший секретар Представництва ЄС в Україні, та Андрій Хорват, заступник Директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ.

Основні завдання проекту – підвищити обізнаність щодо ухвалення управлінських рішень на основі актуальних даних та прогнозів; забезпечити громади ІТ-рішеннями для обліку громадян, нерухомості та іншого майна; надати консультаційно-технічну підтримку щодо використання (вдосконалення) ІТ-рішень, демографічних, економічних, бюджетних прогнозів, управління нерухомістю тощо.

Команда Проекту презентувала портфель ІТ-рішень: НБІТ (Національний Банк ІТ-рішень) та е-досвід громад: е-Громада (дослідження), фінансовий та інвестиційний менеджмент громад (кейс – доходи), управлінський портал для громад (відкриті дані, місцева статистика, ГІС).

Впродовж заходу всі мали можливість ознайомитися з основними ІТ-продуктами Проекту, поспілкуватися з Командою, обмінятися досвідом.

Довідково:

Майже 300 громад із усіх областей України виявили бажання взяти участь в проекті «Е-рішення для громад». З них сімнадцять громад Сумської області подавали заявки на участь в конкурсі. Покращити якість управлінських рішень, посилити фінансову спроможність та підвищити інвестиційний потенціал громади – все це стане доступним учасникам проекту «Е-рішення для громад».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: