Конотоп 100 % з опаленням, попри гучні заяви міського голови, що все пропало

 Поділитися

Поділитися в

Про це під час апаратної наради голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ повідомив начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Сергій ЛУГОВИЙ.

«Я хотів би закликати міських голів, щоб у наступному році заздалегідь, в міжопалювальний період, зверталися до нас за допомогою, якщо вона вам потрібна, – наголосив Микола Клочко. – Ми будемо допомагати всім, чим зможемо без емоцій, без політики, без піару».

«У місті Конотоп увесь житловий фонд підключений до опалення, тож робимо висновок, що теплове господарство міста знаходиться в задовільному технічному стані (що, до речі, було підтверджено комісією, створеною за дорученням голови облдержадміністрації). А заяви Конотопського міського голови мали виключно політичний характер, ймовірно це було намагання отримати з бюджетів різних рівнів – районного та обласного – кошти, потреба у яких документально не була підтверджена, – зазначив Сергій Луговий. – Ще раз наголошую, що міській владі Конотопа необхідно було в міжопалювальний період більше уваги приділяти технічним питанням».

За словами посадовця, стовідсотково увімкнено опалення у Глухові, Конотопі, Лебедині, Ромнах та у 12 районах та 13 ОТГ області.

Станом на 20 жовтня в області було підключено 497 котелень або 97,5%, 2161 житловий будинок, що складає 82%, 255 дошкільних навчальних закладів, або 99,5%, 450 загальноосвітніх навчальних закладів, або 95,5%, 747 або 99,5% закладів охорони здоров’я.

 

Джерело: http://sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: