Конотоп з робочим візитом відвідав депутат Верховної Ради + ФОТО

Влада | 11:30, 9.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Зустрічали Михайла АНАНЧЕНКА  Конотопський міський голова Артем СЕМЕНІХІН та перший заступник міського голови Людмила ІГНАТЕНКО.
Згідно плану робочого візиту, спочатку побували на Конотопському летовищі ім.С.Петлюри. Народний депутат зустрівся із командуванням військової частини А3548 та представниками командування Повітряних Сил Збройних Сил України, які донесли до відома народного депутата інформацію про те, що у наступному році на Конотопському аеродромі будуть проводитися учбові польоти курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Вже про це є домовленість із міською владою. У свою чергу, А.Семеніхін звернувся з проханням до М.Ананченка посприяти у питанні постійної дислокації авіації Сухопутних військ ЗСУ на території Конотопського летовища, адже це дасть Конотопу нові можливості та додаткові надходження до місцевого бюджету, що сьогодні вкрай важливо.
Під час зустрічі у КНП КМР «Конотопська ЦРЛ ім.ак.М.Давидова» М.Ананченко мав змогу оглянути нещодавно реконструйоване приміщення приймального відділення. За словами міського голови, процес капітального ремонту був досить тривалим і кропітким, але це того варте, адже обладнання, яким наразі оснащено відділення, є сучасним і високотехнологічним , зокрема це придбані за кошти державного бюджету апарати КТ та УЗД.
Під час огляду каналізаційно-насосної станції – 1 депутат ВР мав змогу ознайомитися із загальноміською проблемою водовідведення. Як зазначив керівник Конотопського водоканалу Сергій ЄФІМОВ, це проблема не одного року, і її вирішення потребує значних капітальних вкладень, мільйонів гривень, яких наразі немає у міському бюджеті. Якщо це не вирішити найближчим часом, у Конотопі може статися екологічна катастрофа. М.Ананченко пообіцяв міському голові більш детально розібратися у даному питанні та винести його,як першочергове, спочатку на обласний рівень, а потім і далі.
Робочий візит депутата М.Ананченка завершився прийомом громадян у громадській приймальні Конотопської міської ради. Місцеві мешканці, активісти та представники громадських організацій АТО/ООС мали змогу задати запитання депутату, які стосуються зокрема нині діючих пільг для атовців, фінансування відповідних громадських організацій; продовження робіт щодо реконструкції парку «Юність» та стадіону «Юність»; пропорційного розподілу коштів із державного бюджету на потреби територіальних громад Сумщини. Основні питання, як зазначив народний депутат, стосуються компетенції Сумської обласної державної адміністрації, але, у свою чергу, він пообіцяв неодмінно сприяти у їх подальшому якнайшвидшому вирішенні, а якщо це буде необхідно, то до обласної ОДА будуть надіслані відповідні депутатські запити для неодмінного реагування.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: