Команда, за яку виступали спортсмени з Конотопського району, стала чемпіоном світу з радіопеленгації

Спорт | 10:00, 4.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

З 30 червня по 2 липня  у місті Таргу-Жіу (Румунія) пройшов  юнацький чемпіонат Світу з радіопеленгації.

Упродовж трьох днів збірна України боролася за медалі  як в особистому, так і у командному заліку серед трьох вправ. У складі національної збірної  по групі Ч-14 брали участь два вихованці  Кролевецької дитячо-юнацької спортивної школи “Олімп” – Яценко Єгор та Довгуля Олександр (тренер Сергій Щербань).

У класичній дистанції діапазон 144 МГц збірна України до складу якої входили вихованці  Кролевецької дитячо-юнацької спортивної школи “Олімп” – Яценко Єгор та Довгуля Олександр стала чемпіоном світу, а на диапазоні 3,5 МГц збірна України на даній дистанції стала срібним призером.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.