Команда Конотопської громади прошла тренінг «Академія культурного лідера 2.0»

Культура, Місто | 17:03, 5.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Команда Конотопської міської територіальної громади завершила навчання у освітньо-тренінговій програмі «Академія культурного лідера 2.0», яка була запроваджена Міністерством культури та інформаційної політики України у співпраці з Goethe-Institut в Україні та громадською організацією «Інститут культурної політики».
Учасники були відзначені сертифікатами за участь, за підписами Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка і директора Goethe-Institut в Україні Фабіана Мюльталера, а також, отримали актуальні українські видання, для використання під час організації тематичних заходів.
Команда від Конотопської громади здійснювала навчання у 6 кластері, де презентувала проєкт «Створення креативного культурного простору на базі відділу Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського «Музей авіації» під керівництвом досвідчених тренерів Ірини Каць та Поліни Городиської.
Навчання об’єднало понад 200 учасників з різних регіонів України, які у рамках тренінгових занять протягом 2020-2021 років працювали над культурними проєктами для своїх громад та здобували навички з проектного та грантового менеджменту.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: