Команда конотопських школярів виборола перемогу у міжрегіональних геолого-краєзнавчих змаганнях
Наука | 14:33, 29.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Конотопського ліцею №10.
Команда школярів “КОН-ТІКІ” здобула перемогу у IV міжрегіональних геолого-краєзнавчих змаганнях “Юний геолог”!
Склад команди: учениця 11 класу Лубенська Дарина, учні 10-Б класу Рудиця Аделіна, Тимчук Назарій, Петрань Тетяна, Назаренко Нікіта, учень 9-А Алмазов Богдан.
Керівники: Горшеніна Світлана Павлівна, Заїка Олег Славович.
«Бажаємо подальших успіхів, натхнення та нових звершень!», – звернулись до учнів у навчальнму закладі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram