Коли необхідно використовувати коректор постави?

Суспільство | 10:07, 22.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Ортопедичний коректор постави – це спеціальний бандаж, який сприяє виправленню дефектів постави у дорослих і дітей, а також полегшує реабілітацію хребта після травми. В яких випадках доцільно носити такий корсет? Як правильно використовувати даний ортопедичний виріб і якими особливостями він володіє? Великий вибір бандажів, корсетів і реклінатори ви знайдете в мережі магазинів Медтехніка Ортомедіка в Україні. У нас найширший асортимент, приємні ціни і професійний персонал, який завжди з радістю допоможе вам у виборі і консультуванні.

Коли необхідно використовувати коректор постави?

Ортопедичний корсет – це особливий тип бандажів, який застосовується в першу чергу для запобігання поглиблення викривлень і корекції дефектів хребта у дітей та підлітків. Показаннями до носіння корсета є:

  1. Сколіоз (бічне викривлення хребта), що характеризується асиметричністю положення плечей, нерівномірно виступаючими лопатками і нахилом корпусу в сторону.
  2. Лордоз – патологічне поглиблення природного вигину хребта вперед (звідси й інша назва “увігнута спина”).
  3. Кіфоз – надмірне викривлення хребта вперед (так звана “кругла спина”).

Корсет також підтримує процес реабілітації після травм хребта і операцій, виступаючи в якості стабілізатора. Його можна використовувати при болях у попереку, викликаних дегенеративними змінами або перевантаженням. Цей вид бандажів з ортопедичним поясом також використовують спортсмени, робітники і водії.

Як діє ортопедичний корсет?

Принцип дії ортопедичного корсета заснований на зсуві певних ділянок тулуба за допомогою спеціальних жорстких елементів (ребер жорсткості) і розвантажувальних механізмів. Корекція заснована на принципі пасивної і активної взаємодії:

  • пасивна корекція – це тиск, який підкреслюється викривленням місця, що викликають зсув тканин. Зменшується неправильне обертання і подовження хребців;
  • активна корекція дозволяє підсилити і закріпити правильне положення хребта в процесі його росту завдяки використанню антигравітаційної сили, а потім допомагає відновити правильне формування м’язових структур. Крім того, він коригує порушення симетрії грудної клітини.

Як використовувати корсет ортопедичний?

Необхідну модель коректора постави повинен призначити лікар або кваліфікований фізіотерапевт. Якщо симптоми проблем зі спиною не є серйозними, коректор можна підібрати в спеціалізованих медичних магазинах. Регулярному використанню корсета передує періоду адаптації, протягом якого організм поступово звикає до терапії. Після етапу звикання корсет потрібно носити майже 24 години на добу (до 23 годин) з перервою на гігієнічні процедури і вправи.

Ортомедіка – це профільна мережа ортопедичних салонів, де ви можете недорого купити коректор постави, реклінатор і будь-який інший бандаж. Ми співпрацюємо з кращими виробниками ринку і є єдиним офіційним дистриб’ютором турецького бренду Аурафікс на території України. Ми пропонуємо покупцям якісну бандажно-ортопедичну продукцію, яка має сертифікати якості і безпеки, а також гарантію від виробника. З усіх питань вас проконсультують менеджери магазинів.

 
 
 
 
 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: