Колектив Конотопської дитячої музичної школи отримав диплом Мінкульту

Культура, Освіта | 11:22, 2.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Починаючи з вересня 2020 року працівники Конотопської дитячої музичної школи №1: директор Тетяна Макарчук, заступник директора з навчальної роботи Тетяна Клименко, завідувач фортепіанним відділом Оксана Дворянкіна та викладач Ангеліна Дудка успішно опрацювали освітньо-тренінгову програму, яка складалась з 4 модулів, І етапу пілотного проєкту «Мистецька освіта без обмежень».
Проєкт запроваджено Міністерством культури та інформаційної політики України і Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України для сімнадцяти мистецьких шкіл з різних областей України. У рамках проєкту передбачено організацію доступного середовища та навчального процесу, що враховує потреби всіх дітей, в тому числі з інвалідністю, впровадження у роботу мистецьких шкіл Конвенції інклюзивної освіти. На даний час працівники закладу беруть участь у реалізації ІІ етапу пілотного проєкту.
За участь у І етапі проєкту працівників навчального закладу нашого міста було відзначено дипломом та передано спеціалізовану методичну літературу для організації роботи дітей з особливими потребами.
Возможно, это изображение (1 человек)

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: