Клієнти ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” обирають електронний документообіг

Енергетика, Споживач | 14:58, 22.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Понад півтисячі споживачів вже перейшли на обмін документами з накладанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП). 257 з них користуються програмою “M.E.Doc”, ще 247 підписують договори, отримують рахунки і акти через сервіс “Вчасно”. 

Втомилися носити документи з кабінету в кабінет? Вам набридло зберігати численні теки з паперами?  Ваше життя спростить цифровізація.

Електронний документообіг – це:

ШВИДКО. Обмінятися файлами і укласти угоду можна за лічені хвилини. Більше не треба їхати до контрагента, щоб терміново підписати документи. Зменшується час їх обробки.

ЗРУЧНО. Легко організувати віддалену роботу. Якщо є інтернет і будь-який ґаджет, можна працювати з документами, не привязуючись до конкретного місця. Вони завжди доступні вам і вашим партнерам.

НАДІЙНО. Документи структуровані, зберігаються на серверах у зашифрованому вигляді та пересилаються лише захищеними каналами.

ЕФЕКТИВНО. У системі електронного документообігу файли не дублюються. Існує один актуальний оригінал, який проходить шлях за визначеним маршрутом. При рецензуванні, обговоренні або затвердженні документ миттєво потрапляє на наступний етап.

ВИГІДНО. Е-документи заощаджують кошти. Ви не будете витрачати гроші на папір, друк і курєрські послуги.

ЗАКОННО. Електронні документи повністю відповідають чинному законодавству і мають таку саму юридичну силу, як і паперові. Роздруковувати копії не треба.

ЕКОЛОГІЧНО. ЕДО – це турбота про довкілля і майбутнє планетиВідмовляючись від паперових документів, ви допомагаєте зупинити вирубку лісів і зберігаєте дерева.  

Для обміну електронними документами з ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” потрібно підписати Додаткову угоду до договору про постачання електричної енергії та повернути один примірник на адресу головного офісу (м. Суми, вул. Реміснича, 35) або центру обслуговування клієнтів у вашому районі. Додаткова угода доступна для завантаження у розділі “Постачання електроенергії”/ “Для бізнесу” – “Договори“.

Якщо ви не є користувачем сервісів електронного документообігу “Вчасно” чи “M.E.Doc“, реєструйтеся прямо зараз. Досить гаяти час на підписання паперових документів і чекати, коли їх доставлять отримувачу! Переходьте в онлайн!

Робота у форматі “paperless” оптимізує обіг внутрішніх документів і полегшує спілкування зі споживачами та партнерами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: