Керівництво Сумської ОДА відідало підприємства Конотопщини + ФОТО

Влада, Суспільство | 16:09, 2.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

У рамках робочої поїздки заступник голови Сумської ОДА Тарас САВЧЕНКО разом із директором Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександром КУЧКОВИМ та головою Конотопської райдержадміністрації Олександром БЕСКОРОВАЙНИМ ознайомилися з роботою підприємств Конотопського району, а саме: Державним підприємством Конотопський авіаремонтний завод «АВІАКОН» та ТОВ «Мотордеталь-Конотоп»
Перебуваючи на заводі «АВІАКОН», гості ознайомилися з виробничими потужностями підприємства, поточним станом справ та планами щодо капітально-відновального ремонту, переобладнання та модернізації вертольотів марки МІ всіх типів модифікації. Тарас САВЧЕНКО відзначив, що підприємство має стратегічне значення для економіки і безпеки України.
Також відмітили роботу ТОВ «Мотордеталь-Конотоп», його виробничі потужності, які забезпечують випуск 5 млн. гільз циліндрів на рік більш, ніж 1000 різних видів, для ОЕМ-виробників та вторинного ринку (Mercedes-Bens, Man, Volvo, Renault, Scania, CAT, Rolls-Royce).
Також представники обласної та районної влади на летовищі Симона Петлюри оглянули як розвивається рекордний оксамитовий Тризуб, висаджений наприкінці квітня цього року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: