Керівництво Конотопського району долучилося до висадки дерев у Конотопському лісгоспі + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

У рамках Акції керівник району Олександр Бескоровайний  разом з керівником апарату райдержадміністрації Віктором Забіякою, директором ДП “Конотопський лісгосп” Олегом Саловим та працівниками підприємства, керівництвом та учнями Бочечківської ОТГ висадили молоденькі сосни та дубки на території ДП «Конотопський лісгосп».
Ми сьогодні робимо корисну й добру справу. Адже посадити дерево – це захистити водні ресурси, очистити повітря від забруднень, надати притулок багатьом видам тварин, зупинити вітрову ерозію ґрунту, а отже – зберегти екосистему планети. А це – найголовніше. Дуже добре, що до Акції з озеленення активно долучається наша молодь, тому що у лісі краще, ніж в інтернеті, – висловив переконання Олександр Бескоровайний.
За інформацією ДП «Конотопський лісгосп», за період лісокультурної кампанії цієї весни планується відновити ліс на площі 70 га. Шляхом висадження сосни звичайної 1 205 тис.шт., ялини 9 000 шт., дуба звичайного 95 000 шт., берези 20 000 шт., вільхи 36 000 шт., тополі 6 000 шт.
Захоплююче враження в учасників акції викликала змістовна екскурсія лісовими угіддями Конотопського лісгоспу.
Продовжиться акція з озеленення у ДП «Конотопський лісгосп» 10 квітня під назвою «Створюємо ліси разом».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: