Картини Конотопського краєзнавчого музею ім. О.М. Лазаревського потрапили до творчого проєкту «Перевтілення: портрети, що оживають»

Мистецтво | 17:55, 23.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні Дня Незалежності України у Сумах презентували творчий проєкт «Перевтілення: портрети, що оживають».

Це проєкт сумчанки Анни Гавриленко та Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, реалізований за Грантом Президента України діячам у галузі образотворчого мистецтва, повідомив голова ОВА Дмитро Живицький.

У проєкті відтворено 12 картин з колекцій Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького, Роменського краєзнавчого музею Державного історико-культурного заповідника «Посулля» та Конотопського краєзнавчого музею ім. О.М. Лазаревського.

“Ця виставка нагадує нам про нашу історію, коріння, культуру. Сумщина відома своїми митцями, і про це треба говорити. Тому дякую всім, кому прийшла ця ідея, і всім, хто втілив її у життя. Отримання також цього гранту підтверджує, що Сумщина – у центрі уваги і ми, пишаючись нашим минулим, творимо сьогодення. Родзинка проєкту полягає у тому, що мешканці Сумщини зможуть побачити своїх подруг, рідних, колег, знайомих які нібито перенеслися у просторі й часі”, – розповів Дмитро Живицький.

Виставка розміщена у обласній філармонії, вона триватиме декілька тижнів. Далі її покажуть у містах області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: