Ігор МОЛОТОК: Зараз саме той час, коли потрібно об’єднувати зусилля, щоби розвивати економіку і посилювати соціальний захист + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Про це народний депутат України від Сумщини Ігор Молоток заявив в ефірі сумського каналу ATV.

Йшлося зокрема про співпрацю парламентаря з територіальними громадами, законодавчі ініціативи та плани на майбутнє.

Безумовно, рідний 160 округ – це пріоритет, але разом з тим є плани щодо реалізації низки проектів, спрямованих на розбудову громад всієї Сумщини. Наразі відбувається реформа децентралізації і територіальні громади отримують більше повноважень, але щоби ефективно їх реалізувати – потрібна підтримка. На мою думку, зараз саме той час, коли потрібно об’єднувати зусилля, щоби розвивати економіку і посилювати соціальний захист, – зазначив Ігор МОЛОТОК.

Парламентар підкреслив, що в нього є досвід, і є можливості для того, щоби забезпечити комплексний розвиток області. З 2012 року Ігор МОЛОТОК є членом Бюджетного комітету Верховної Ради України, а відтак має чітке розуміння щодо механізмів залучення державних коштів – субвенцій та додаткових коштів на соціально-економічний розвиток територій.

Громади Шостки, Конотопа, Краснопілля чи Тростянця – це все жителі Сумщини. І від того, що кожна громада, а їх у нас 51-а, стане жити краще – виграємо всі ми, – сказав народний депутат.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: