Хто сьогодні може отримати гуманітарну допомогу у Конотопі?

 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі продовжується видача продуктових наборів тривалого збергання, що закуплені за кошти державного бюджету, мешканцям Конотопської міської територіальної громади, повідомляє Конотопська міська рада. Зокрема:

– особам з інвалідністю ІІІ групи загального захворювання.

– дітям з інвалідністю.

Також у міськраді просять звернути увагу: якщо особа отримала державну допомогу за однією категорією, то вона не може отримати її  вдруге за іншою. Наприклад, якщо набір отримано на дитину віком від від 0 до 6 років, то вже вдруге, як дитина з інвалідністю  – отримати не може.

Документи, що необхідні для отримання допомоги:

– Особам з інвалідністю ІІІ групи: паспорт, відомості про прописку, ідентифікаційний код, посвідчення або довідку МСЕК про інвалідність .

– Дітям з інвалідністю: одному з батьків – паспорт, відомості про прописку, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує інвалідність дитини.

– Триває видача продуктових наборів тривалого зберігання, що закуплені за кошти державного бюджету, мешканцям Конотопської міської територіальної громади категорії осіб – сім’ї з дітьми віком від 0 до 6 років (5 років включно) з розрахунку 1 набір на 1 дитину.

Джерело: Конотопська міська рада

Підписуйтесь на нас у Telegram