Хотів отримати допомогу – втратив понад 25 тис грн: шахраї обдурили мешканця Конотопа

Поліція | 11:55, 27.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Мешканець Конотопа в месенджері “Telegram” знайшов оголошення про можливість отримання одноразової грошової допомоги у розмірі 24000 гривень, розповіли у відділі комунікації поліції Сумської області.

Зацікавившись цим, чоловік перейшов за посиланням на сторонній сайт, де у запропонованій формі вказав секретні дані  власної банківської картки, з якої після цього було неправомірно знято гроші в сумі 25 255 гривень.

За цим фактом поліція відкрила провадження за ст. 190 КК України  – шахрайство.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: