Хотів отримати допомогу – втратив понад 25 тис грн: шахраї обдурили мешканця Конотопа
Поліція | 11:55, 27.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Мешканець Конотопа в месенджері “Telegram” знайшов оголошення про можливість отримання одноразової грошової допомоги у розмірі 24000 гривень, розповіли у відділі комунікації поліції Сумської області.
Зацікавившись цим, чоловік перейшов за посиланням на сторонній сайт, де у запропонованій формі вказав секретні дані власної банківської картки, з якої після цього було неправомірно знято гроші в сумі 25 255 гривень.
За цим фактом поліція відкрила провадження за ст. 190 КК України – шахрайство.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram