Хлібзавод у Конотопі під загрозою закриття. Міський голова емоційно звернувся до городян підтримати місцевого виробника

 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін записав емоційне відео звернення до мешканців громади та закликав купувати хліб Конотопського хлібокомбінату.

Зокрема, у своїй промові очільник міста зауважив, що під час блокади російських окупантів, мешканців громади забезпечував хлібом саме місцевий виробник, а сьогодні коли до Конотопу почали завозити хлібобулочні вироби з інших міст, конотопчани віддали перевагу їм.

«Я Вас інформую про те, що наш хлібокомбінат, який рятував нас від голоду фактично, і рятував би нас далі в майбутньому, зараз знову під загрозою закриття. Під загрозою закриття не тому, що там хтось поганий, чи там влада якась погана – ні! А саме завдяки тому, що ви побігли купувати хліб не дивлячись хто його виробляє… Пам’ятайте в перші дні вторгнення які черги були? Ви забули якими зусиллями цей хліб випікався? Як ризикували люди, звичайні водії, їхавши за тридев’ять земель по борошно та дріжджі, Ви це забули?! Люди добрі та що ж з вами робиться?!», – звернувся до мешканців громади Артем Семеніхін.

Очільник міста зауважив, що врятувати хлібзавод може лише свідома позиція конотопчан – купувати хліб що випікається у Конотопі.

– Люди добрі, вам у всьому влада винна?! Так, можливо в чомусь і винна. Відповідальність особисто з себе не знімаю. Але зараз ці речі, про які я вам сказав, відповідальність особисто ваша. Потім не задавайте мені запитань… Хочу вам сказати кожен з нас творець свого майбутнього. Перемоги Україні та свідомості деякій частині громади. Розуміння правди і суті. Слава Україні

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: