ХК Конотоп – чемпіон Сумської області!

Спорт | 14:16, 25.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

23 лютого відбувся фінал чемпіонату Сумської області з хокею. Гра видалася гідна фіналу. Була інтрига, запеклі сутички, азарт. Відкрили рахунок шосткинці. Гол  від синьої лінії забив Ілля Скляренко. За три хвилини до кінця першого періоду ХК Шостка отримала більшість. Але пропустила гол. Конотопчани зрівняли рахунок.

В другому періоді Данило Якибюк виводить ХК Шостку вперед. І на другу перерву команди пішли з рахунком 2-1 на користь Шостки. На початку третього періоду шосткинці знов отримують більшість, але пропускають в більшості дві шайби. Двічі відзначився Олексій Дробязко. 3-2 Конотоп попереду. Потім Олексій мав ще декілька можливостей зробити рахунок ще більшим, але на місті був воротар шосткинців Олександр Качан. Доречі Влад Шестопалов, воротар ХК Конотоп, також дуже потужно захищав свої ворота.

На останній хвилині вилучається гравець ХК Конотоп, але за розмови з суддею видаляється лідер атак шосткинців Данило Якибюк. Через хвилину заробляє вилучення лідер Конотопа Олексій Дробязко. Якибюк виходить з лави штрафників і за 10 секунд до кінця третього періоду зрівнює рахунок, 3-3, гра переходить в овертайм. І тут, в середині овертайму фортуна посміхається конотопчанам. Той же Олексій Дробязко проходить по правому краю, робить кидок з гострого кута, і шайба залітає в ворота Олександра Качана. 4-3.  ХК Конотоп чемпіон Сумської області 2023

Кращій гравець Чемпіонату – Олексій Дробязко ХК Конотоп. Кращій воротар Олександр Качан ХК Шостка.

Джерело: ХК Шостка

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.