Хід жнив на Конотопщині обговорили під час онлайн-наради з головами територіальних громад

Аграрний сектор | 17:58, 5.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Керівник Конотопської РВА Тетяна СИЗОН під час онлайн-наради з головами територіальних громад та керівниками сільгосппідприємств району обговорила перебіг зернозбиральної кампанії та проведення комплексу інших польових робіт на території Конотопського району у період воєнного стану, повідомляють у РВА.

Зокрема велику увагу приділено питанню координації дій та налагодженню комунікацій між територіальними громадами, військовими формуваннями та аграріями.

Перший заступник голови Конотопської РВА Людмила ЗЕРНИЧЕНКО наголосила на взаємодії аграріїв з територіальними громадами Конотопського району з питань переміщення великогабаритної сільськогосподарської техніки, перевезення великовагових вантажів, у тому числі через блокпости, роботи під час комендантської години, використання агродронів.

Присутніх поінформовано про наявність вільних потужностей для зберігання зерна нового врожаю, яких в районі достатньо для проведення первинної обробки і доробки зерна та проведення продукції до належних якісних показників.

Як зауважила Тетяна СИЗОН, для додаткового зберігання врожаю ТОВ «Завод Кобзаренка» пропонує аграріям зернопакувальні машини та рукава для тривалого зберігання зерна, а також надає послуги із пакування зерна.

Представниками ДСНС та СБУ вкотре наголошено на необхідності дотримання суб’єктами господарської діяльності правил пожежної безпеки та охорони праці під час збирання врожаю.

“Об’єднуємо зусилля, працюємо злагоджено і конструктивно, при цьому не нехтуємо встановленими правилами безпеки. Ми не повинні допустити зриву зернозбиральної кампанії”, – акцентувала Тетяна СИЗОН.

Джерело: Конотопська РВА

Підписуйтесь на нас у Telegram