Губернатор Сумщини пропонує скинутись на опалення владі Конотопа, яка не здатна відшукати 3 тис. грн.

 Поділитися

Поділитися в

Міський владі Конотопа необхідно лише 3 тис. грн., щоб закрити до опалювального сезону питання по котельні.

Про це повідомив на апаратній нараді голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Сергій ЛУГОВИЙ.

За інформацією прес-служби Сумської ОДА, доповідаючи учасникам апаратної наради про стан готовності області до нового опалювального сезону, Сергій Луговий зазначив, що на виконання протокольного доручення засідання колегії облдержадміністрації створено комісію для перевірки готовності об’єктів ЖКГ та соціальної сфери Конотопа до опалювального сезону, відбулася виїзна нарада з спільно представниками Держенергонагляду, управління Держпраці, органами місцевого самоврядування.

«Справді є проблема з однією з котелень міста Конотоп. Але ціна питання по цій котельні не 3 мільйони гривень, про що говорить міський голова, а 3 тисячі гривень. Ці гроші можна було б знайти і зробити все необхідне для підготовки цієї котельні до нового опалювального сезону, – розповів Сергій Луговий. – 5 жовтня я зустрічався із заступником міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуардом КУГЛЯКОМ, розповів йому суть питання, він по телефону спілкувався із міським головою Конотопа Артемом СЕМЕНІХІНИМ і зрозумів, що проблема полягає не у фінансуванні та конфлікті з місцевим депутатським корпусом, а в організації роботи».

Очільник області запропонував своє бачення зняття проблеми щодо підготовки Конотопа до опалювального сезону.

«Якщо керівництво міста – такі бідні люди, то давайте скинемося та дамо їм ті 3 тисячі гривень для закриття проблеми із підготовкою міста до зими, – говорив Микола Клочко. – І відразу запитаємо, за які кошти міський голова їздить у закордонні відрядження. Це ж не закрита інформація? Я їду у відрядження або за власні кошти, або за рахунок приймаючої сторони, але не за рахунок бюджету».

Тож про великі проблеми із галуззю ЖКГ в Конотопі – це питання надумане та політичне. Проблеми є, але вони полягають у безгосподарності та безвідповідальності.

«Станом на середу, 4 жовтня, не було підписано жодного акту готовності по житловому фонду міста Конотоп. А це пряма відповідальність міського голови та міської влади», – наголосив керівник апарату облдержадміністрації, куратор галузі ЖКГ області Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

«Також у ході роботи комісії було встановлено, що журнали з техніки безпеки та ведення господарства не заповнюються зовсім. Останні записи припадають ще на кінець грудня 2016 року, – додав Сергій Луговий. – У місті Конотоп наразі 13 котлів пройшли обстеження щодо придатності до роботи. Коли обстежуватимуться інші, невідомо».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: