Громадська організація з Конотопу стала переможцем обласного конкурсу проєктів

 Поділитися

Поділитися в

Міська молодіжна громадська організація «Батьківський Дім» м. Конотоп отримає 141 886 грн. на реалізацію  проєктів, як переможець  обласного конкурсу проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, та проєктів у напрямку національно-патріотичного виховання, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка на 2022 рік зорганізованих #Управління_молоді_та_спорту_Сумської_ОДА. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомила начальник відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту Ольга Качура.
Так, кошти виділені на втілення таких проєктів:
1. Міжокружний табір Уладу Пластунів Новаків «Вільні Землі 2022» (93 536 грн.) – керівник проекту Пластун, сеньйор праці, отець Ігор Шемяков курінь Сіроманці. У раках реалізації проекту планується провести таборування тривалістю 14 днів для 50 дітей віком від 7 до18 років, що вже пластують (Станиця Суми, Станиця Конотоп) та дітей з інших громад, які бажають долучитися до Пласту. Під час проведення Міжокружного табору УПН «Вільні землі 2022» буде організовано патріотичні заходи, що розвиватимуть у дітей любов та повагу до українських звичаїв та традицій, проведені вишколи та різноманітні майстерки для розвитку творчих здібностей, здобудуть вмілості з певних спеціалізацій, в ході гутірок осягнуть нові рівні знань, які знадобляться в житті та подальшому навчанні. Також буде спланована культурно-історична екскурсійна програма, що детально ознайомить дітей з традиціями та історією українського народу. Пластові новаки та юнаки відвідають міста Путивль, Батурин, с. Качанівка.
2. «Активізація молоді» (48 350 грн.) – керівник проекту Алла Замула представник Конотопського теркому профспілки Південно-Західної залізниці, секретар молодіжної ради при Конотопській міській раді. У рамках проєкту планується зібрати бажаючих студентів/учнів з ВНЗ, ЗФПО та ДПТНЗ у кількості 50 осіб. Шляхом розробки та розповсюдження google анкети. Провести 4 денне таборування в наметах поблизу м. Конотоп. Під час проекту його учасниками будуть в тренінговому форматі опрацьовані наступні теми – «Хто такий лідер», «Робота в команді», «Написання проектів», «Фінансова грамотність», «Робота з спонсорами/донорами», «Студентське/учнівське самоврядування – що це?», «Основні засади роботи студентського/учнівського самоврядування», «Юридичні основи діяльності студентського самоврядування».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: