Грант у 80 тисяч гривень: молодь Конотопа запрошують до участі у конкурсі проектів

Суспільство | 10:00, 10.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

9 червня до Конотопської міськради завітали гості: заступниця начальника управління молоді та спорту Сумської ОВА Ольга РЕЗНІЧЕНКО, директор ГО “Бюро аналізу політики” Мирослав ОЛЬШАНСЬКИЙ. Проведено круглий стіл за участі міського голови Артема СЕМЕНІХІНА, керуючої заступниці напрямку молоді та спорту Любові ДУБОВИК, заступника міського голови Юрія ПАВЛОВА, представників ЗМІ, громадськості, активної молоді Конотопа, представників учнівських/студентських самоврядувань, молодіжної ради при Конотопській міській раді, активних громадських формувань, ВНЗ, ДПТНЗ та коледжів громади.

Обговорено реалізацію проєкту «Підвищення позицій ОГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад» в місті Конотопі. В ході зустрічі для мешканців Конотопської територіальної громади було оголошено конкурс міні-грантів, завдяки якому представники молодіжних громадських організацій та просто ініціативні групи молоді нашого міста зможуть написати проєкти і на конкурсній основі отримати кошти на їх реалізацію.

«Проєкти мають бути розвитковими і суспільно корисними. Необхідно витримати методику і порядок їх написання. Часу не так багато, але якщо є ідея і запал, то це можна зробити і швидко, і якісно. Ми віримо, що Конотоп нас, як завжди, приємно вразить», – зокрема зазначила у своєму зверненні до присутніх на заході Ольга Резніченко.

Мирослав Ольшанський означив порядок дій учасників конкурсу і акцентував, що на реалізацію проєктів донором надаються кошти у розмірі 80 тис грн. (по 40 тис грн. на 2 проєкти), при цьому 15%-власний внесок учасника. Кінцевий термін подання проєктних пропозицій –  20 червня

Звертаючись до присутніх на заході, міський голова Артем СЕМЕНІХІН побажав успіхів майбутнім учасникам і висловив сподівання, що наша конотопська молодь представить громаду на належному рівні, а проєкти дійсно будуть цікавими і суспільно корисними.

«Перспективи для молоді – це чудово, адже молодь – це наше майбутнє. Мрії збуваються, запевняю в цьому на власному прикладі, треба тільки докласти зусиль, бути цілеспрямованим і активним», – зазначив очільник Конотопа.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: