Голова Сумської ОВА зустрівся із представниками американського благодійного фонду «Біла лелека»

Суспільство | 12:00, 16.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сторони обговорили нагальні потреби області, а також намітили шляхи подальшої співпраці.

Як наголосив голова Сумської обласної військової адміністрації, влада завжди відкрита для спілкування і конструктивного діалогу з усіма, хто має щире бажання допомагати Сумщині і будувати з нею спільне майбутнє.

Під час зустрічі акцентували увагу на допомозі в енергетичній сфері: відновленні пошкоджених об’єктів критичної інфраструктури. Окрім цього, житловий фонд, медичні заклади наразі потребують великої кількості генераторів різної потужності.

Також говорили про можливість підтримки нашого освітньо-практичного курсу «Тактична медицина для українців – освітньо-практичний курс».

«Зазвичай, як зазначили наші гості, великі кампанії остерігаються співпрацювати з владними структурами, але Сумщина у плані стилю роботи керівництва викликала повагу та довіру. Дуже приємно це чути. Зі свого боку зробимо все можливе, щоби подальша співпраця ґрунтувалась не тільки на благодійності, а й мала інвестиційну історію», – прокоментував він.

Стратегічний радник фонду «Біла лелека» Дуглас ГАУЕР нев’їздний у росію. І каже, що це його найвища нагорода. Мама Дугласа родом з Рівного і допомагати Україні для нього, це як допомагати рідні.

Він вже дуже багато зробив для наших військових з Конотопщини. Дякую за чітку позицію і допомогу у найскладніші часи.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: