Голова Сумської ОВА запевнив, що батьки зможуть вирішити самі, за якою формою навчатиметься дитина

Освіта, Офіційно | 14:15, 26.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Яку форму обрати − офлайн, онлайн чи змішану − вирішують тільки батьки, вчергове наголосив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

«Ми маємо визначену небезпечну 25-кілометрову зону, до якої входять 20 територіальних громад та 2 частково. Крім того, є ще 5 громад, які не знаходяться в цій зоні, але розташовані в зоні проведення воєнних (бойових) дій. На території цих громад освітній процес у буде здійснюватися 100% за дистанційною формою навчання. Без права вибору. У інших громадах ми готуємо сховища й укриття в дитячих садочках, школах, закладах профтехосвіти та вишах. Аби ці заклади мали можливість приймати відвідувачів. Але останнє і остаточне рішення за батьками», – говорить він.

 

Дмитро Живицький наголошує, що важливо створити умови для тих людей, які хочуть, щоб їх діти ходили до школи.

«З приводу того, що може прилетіти ракета, зазначу, що на жаль, ракета може прилетіти будь-куди − і в домівки, і в магазини, і на дитячі майданчики, і в зупинки. Ми з вами бачимо як це відбувається останні пів року, наш ворог гірший за терориста. Якщо батьки працюють, а дитина залишається сама, то є питання, чи спуститься вона в укриття в разі повітряної тривоги? Хто її туди супроводжуватиме, і хто звідти забере?» – йдеться у повідомленні.

За його словами, у багатьох школах вже прийняті рішення про змішану форму навчання, коли частина дітей ходить до школи, а інша − навчається онлайн. Найменша кількість шкіл, готових примати дітей в області – у Сумській громаді.

Дмитро Живицький звернувся до батьків не розганяти «зраду» в соцмережах, а просто вирішити самим, за якою формою навчатиметься ваша дитина.

Поговорити щодо стану укриттів та форм навчання, самостійно оглянути укриття, а також дані про роботу закладів батьки можуть дізнатися у своїх класних керівників. Ці дані не будуть оприлюднені на загал.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: