Голова Сумської облдержадміністрації планує реконструкцію інфраструктури в місті Конотоп

Влада | 10:05, 3.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

У рамках робочої поїздки в Конотоп голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ разом з народним депутатом Михайлом АНАНЧЕНКОМ оглянули об’єкти освітньої та спортивної інфраструктури міста

Сьогодні в Конотопі ми оглядаємо об’єкти освітньої та спортивної інфраструктури, щоб планувати спільно з місцевою владою подальшу реконструкцію по всіх напрямках, – прокоментував Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ в Конотопській дитячо-юнацькій спортивній школі Михайла Маміашвілі. – Усі об’єкти важливі: є охорона здоров’я, є профілактика захворювань, є молодь, яку потрібно активно залучати до занять спортом. А для цього потрібна сучасна інфраструктура.

Голова облдержадміністрації повідомив, що в рамках реалізації програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» наступного року заплановано відновлення на Сумщині поки що п’яти ДЮСШ та спортивних інтернатів.

Будемо намагатися внести у цей перелік Конотопську ДЮСШ. Знаю, що вже готується проектна документація на реконструкцію вашого стадіону «Локомотив». Впевнений, що спільними зусиллями зможемо зробити так, щоб Конотоп і Конотопський район преобразилися і через 2 роки ми їх не впізнали, – зазначив Дмитро Живицький.

Довідково. У Конотопській дитячо-юнацькій спортивній школі Михайла Маміашвілі (школа другої категорії) працює відділення баскетболу, греко-римської боротьби, гандболу, легкої атлетики, лижних гонок, футболу, у яких навчається 652 вихованці. Протягом 2021 року 24 тренерами спортивної школи підготовлено три майстри спорту України та 12 кандидатів у майстри спорту.

Матеріально-технічна база ДСША: стадіон «Юність», стадіон «Локомотив», фізкультурно-оздоровчий комплекс, приміщення зі спортивною залою для занять греко-римською боротьбою.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: