Голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх здійснив робочу поїздку в Конотопський район

Суспільство | 17:18, 16.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Під час зустрічі у приміщенні Конотопської районної військової адміністрації очільник області обговорив з керівниками територіальних громад та військовими питання безпеки та оборони Конотопського району. Окреслив комплекс пріоритетних питань і завдань, над якими потрібно працювати

Зокрема, говорили про забезпечення належного рівня безпеки та захисту населення від можливих воєнних загроз, про належне функціонування закладів критичної інфраструктури, а також про вирішення проблемних питань щодо повсякденної життєдіяльності громад.

«Усі гілки сил безпеки і сил оборони повинні працювати злагоджено, система захисту має бути надійною. Тільки тоді ми зможемо захистити наших людей та перемогти ворога», – підкреслив Володимир АРТЮХ.

Начальник Конотопської районної військової адміністрації Тетяна СИЗОН висловила вдячність очільникам територіальних громад за належну спільну роботу, сприяння та допомогу військовим формуванням у питанні захисту Конотопського району.

Як зауважив Володимир Артюх, результати цієї наради стануть підґрунтям для подальшої плідної співпраці, а також запевнив, що вживатиме усіх можливих заходів для спільного вирішення необхідних завдань щодо життєзабезпечення Конотопського району.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: