Голова ОВА поспілкувався з мешканцями Конотопщини, майно яких постраждало від рук окупантів

Війна | 18:10, 20.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький розповів про те, як почуваються мешканці Сумщини і, зокрема Конотопщини, які через війну втратили все, що наживали роками, власний дім.

У Попівській громаді на Конотопщині, у Великому Самборі та Дептівці – активно відновлюють та будуються. Дмитро Живицький вражений оптимізмом, рішучістю та заповзятістю наших людей.

У пані Тетяни з Великого Самбора, після того, як поряд з хатою вибухнув ворожий БТР з повним боєкомплектом, від оселі залишились стіни, і то не всі. А ще вцілила ікона з рушником і лялька в національному вбранні. Дивом не згоріло ластів’яче гніздо. Уявіть, жінка не встановлювала нові вікна, поки не вилетять ластів’ята!

У сусідки Валентини – від дідівської хати і господарчих споруд – залишився суцільний пустир.  А ще – купа металобрухту від ворожої техніки. При цьому обійстя не виглядає пусткою – доглянуте, в квітах і вже зведено невелику будівлю на місці втраченого житла.

Через дорогу у Романа Борисовича – кипить робота. Чоловіки роблять хату ще кращою, ніж була. У городі – порядок, у дворі – квітують троянді.

У сусідній Дептівці, Анатолій Олександрович з дружиною вже готові святкувати новосілля. Їх будинок вигорів вщент, коли рашисти розстріляли його з «Тигра».  Де ще таке можливо, як не на Сумщині, як не в Україні!

“Зруйновані оселі відновлюємо спільно: обласна військова адміністрація виділила з резервного фонду частину будівельних матеріалів, місцева громада надала кошти, допомогли благодійники, зокрема, міжнародна гуманітарна  організація «Людина в Біді». Допомагали робітниками, також до відбудови підключись сусіди, родичі. Як кажуть, всім миром! Дякую людям за роботу і небайдужість.  Разом – переможемо!”- додав Дмитро Живицький.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: