Голова Конотопської РВА представила свого першого заступника

Влада, Офіційно | 13:02, 15.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Голова Конотопської районної військової адміністрації Тетяна СИЗОН під час апаратної наради офіційно представила колективу Конотопської райдержадміністрації Людмилу ЗЕРНИЧЕНКО як свого першого заступника.

«Я Вам дуже вдячна за Вашу професійність, великий і успішний досвід роботи, вашу керівну та організаторську майстерність. Ваша нова посада – це відповідальність, насправді, за всі галузі, за економіку, освіту, охорону здоров’я, аграрну галузь,житлово-комунальну сферу. Це й школи, й лікарні, й екологія, й багато іншого», – звернулася Тетяна СИЗОН.

Д̲о̲в̲і̲д̲к̲о̲в̲о̲.̲ ̲Людмила ЗЕРНИЧЕНКО працювала заступником голови Конотопської райдержадміністрації. До того багато років очолювала відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

Людмила ЗЕРНИЧЕНКО подякувала голові райдержадміністрації за довіру, висловила вдячність керівникам підпорядкованих структурних підрозділів за злагоджену командну роботу і великі сподівання на подальший результат з раціональним використанням обмежених ресурсів у непростих воєнних умовах сьогодення.

Також Тетяна СИЗОН також обговорила з керівниками структурних підрозділів актуальні питання життєдіяльності Конотопського району, при цьому звернула увагу на дотриманні заходів  безпеки в умовах воєнного часу та трудової дисципліни.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: