Голова Конотопської РДА звернувся до мешканців регіону

Суспільство | 13:21, 4.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Голова райдержадміністрації Олександр Бескоровайний звернувся до жителів Конотопщини з приводу ситуації із поширенням коронавірусної інфекції у районі:

За минулу добу в Україні встановлено черговий антирекорд за кількістю нових випадків захворювання на COVID-19 – було зареєстровано 8 899 хворих.

Ми бачимо, що хвороба не відступає – вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Тому маємо серйозно поставитися до цієї загрози.

Особливе занепокоєння викликає загальний настрій безпечності у краян – не всі носять захисні маски, не всі дотримуються соціальної дистанції.

Зупинити поширення коронавірусної інфекції ми зможемо тільки змінивши такий підхід. Давайте поважати один одного та ставитися з розумінням до ситуації, дбати про своїх рідних та близьких. Від кожного з нас залежить швидкість розповсюдження вірусу, а отже і здоров’я багатьох людей. Усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах району.

Шановні краяни! Я буду вдячний кожному з вас за дотримання правил карантину, за використання засобів індивідуального захисту та дезінфекції, за дотримання соціальної дистанції, за вчасне звернення до лікаря. Закликаю кожного з вас неухильно дотримуватися усіх рекомендацій.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: