Глава держави провів координаційну нараду щодо безпекової ситуації та облаштування й охорони державного кордону на Сумщині

Влада | 20:01, 28.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах під головуванням Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО відбулася координаційна нарада з керівниками збройних формувань і правоохоронних органів з питань облаштування та охорони державного кордону й безпекової ситуації в Сумській області

Командувач оперативно-тактичного угруповання «Суми» Василь ОСИПЧУК і командувач оперативного угруповання військ «Чернігів» Дмитро КРАСИЛЬНИКОВ поінформували Главу держави про актуальну ситуацію в Сумській області в операційних зонах відповідних угруповань.

За словами Василя Осипчука, оперативна обстановка в зоні відповідальності ОТУ «Суми» стабільна та контрольована.

Голова Державної прикордонної служби України Сергій ДЕЙНЕКО доповів про заходи щодо посилення захисту українсько-російської ділянки державного кордону.

Президент також заслухав інформацію від т. в. о. начальника Сумської обласної військової адміністрації Тараса САВЧЕНКА про заходи з улаштування фортифікаційних та оборонних споруд на ділянці державного кордону та інших оборонних рубежах Сумщини.

Окрему увагу було приділено питанню забезпечення захисту цивільного населення у прикордонні Сумської області.

За матеріалами: https://www.president.gov.ua/news/glava-derzhavi-proviv-koordinacijnu-naradu-shodo-bezpekovoyi-81885

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: