Геть рф з ООН!

Суспільство | 17:08, 22.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Всіх небайдужих закликають підписати петицію, щоб вигнати росію з Організації Об’єднаних Націй.

«Нам випав історичний шанс покласти край найбільшому обману в історії міжнародної політики – незаконному перебуванню Російської Федерації у складі ООН. Вигнати Росію з ООН і РадБезу! Право на вето – не може бути правом на вбивство! Окрім, того, за нинішнім статусом в ООН Росія не є ні частиною Ради Безпеки, ані членом ООН, адже не пройшла процедуру вступу в ООН, згідно зі статтею 4 Статуту ООН. Відповідно до статті 23 Статуту ООН, Росія не є постійним членом Ради Безпеки ООН!  У нинішньому Статуті ООН сказано, що Радянський Союз ще існує, а Росія взагалі не згадується», – йдеться у петиції, розміщеній на сайті www.change.org.

Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша та Організацію Об’єднаних Націй просять надати документи, які засвідчують підстави членства Російської Федерації в ООН. У разі відсутності таких документів – припинити фіктивне членство Російської Федерації в ООН.

«Двері ООН для Російської Федерації мають бути зачинені, тому що для вступу до ООН, Російська Федерація, відповідно до 4 статті Статуту ООН, повинна зупинити агресивну війну в Україні та повернутись до міжнародно визнаних кордонів. Тільки миролюбиві держави можуть стати членами ООН. Такий курс дій позбавить Росію права вето в ООН, яке блокує багато мирних рішень, і відновить мир і порядок у міжнародному співтоваристві», – зазначається у петиції.

Підтримайте петицію – геть РФ з ООН!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: