Газопостачання в Конотопі відновлено
Газове господарство | 16:31, 20.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Про це повідомили у Сумській філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».
«Ми оперативно виконали всі необхідні роботи. Наразі система працює стабільно, споживачі знову мають газ», – йдеться у повідомленні.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram